"Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir."

Çalışma Yöntemlerimiz

San Hukuk Bürosu

Müvekkillerimizin beklentilerine yönelik çalışmalarımızı yürütme sürecinde bireysel çalışma yerine ekip çalışması tercih edilmekte, spesifik dosyalarda   akademik ve profesyonel   katkı da alınmakta , böylelikle kollektif ve planlı hareket ile, hukuki süreçlerin hızlandırılması ve müvekkillerimizce beklenen sonuca çok daha hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır.

Müvekkillerimize hukuksal yardımda bulunurken ; hukuksal olay ve olguyu araştırmak, incelemek ve tanımlamakla başlayan , izlenecek hukuksal süreci belirleyerek iş dosyasını sonuçlandırma çalışmasının tamamında ; Müvekkilin bilgilendirilmesi ,aydınlatılması ve sürece aktif olarak katılması titizlikle tercih edilmektedir.

Bu sebeple, müvekkillerimizle ofisimizde yapılan toplantı ve görüşmeler haricinde, hukuki sorunlarına ilişkin her türlü belge, dilekçe ve yazışmalara internet ortamından ulaşabilmeleri amacıyla “Sanal Ofis” uygulamasını hizmete sunmuştur. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere “Sanal Ofis” bölümünden ulaşılabilmektedir.

SAN HUKUK BÜROSU

Av. Ali Hıdır SAN

Adres

Çınarlı Mahallesi, Ankara Caddesi, Mistral İzmir Ofis Kulesi, No:15, K:5, Ofis No: 51, KONAK - İZMİR

Tel / Fax / E-Posta

TEL: 0 (232) 461 15 60 / 0 (232) 461 50 53

FAX: 0 (232) 461 80 38

E-Posta: bilgi@san.av.tr

Harita