Ekibimiz

Ali Hıdır SAN

Kurucu Avukat

1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Ali Hıdır SAN, 1999 yılında SAN Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Sektörde 30 yıllık bir tecrübesi vardır. Gayrimenkul proje geliştirme, tapu iptal ve tescil, kamulaştırma, tüm taşınmaz mallarla ilgili hukuki işlemler, şirket birleşme ve devralmaları ve ticari uyuşmazlıklardan doğan tazminat davaları alanında uzmanlaşmıştır.

Hazal Beyazbal Arslan

Kıdemli Avukat

2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Hazal Beyazbal Arslan, yasal avukatlık stajını tamamlayarak SAN Hukuk Bürosu’nda çalışmaya başlamıştır. SAN Hukuk bünyesinde 10 yıldan fazla tecrübeye sahip olan Av. Hazal Beyazbal Arslan işe iade davaları başta olmak üzere iş kazalarına bağlı tazminat davalarında, iş sözleşmeleri ve iş ihtilafları alanlarında uzmanlaşmıştır.

Ezgi Özer

Yönetici Asistan

2018 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Ezgi Özer, 2022 yılında San Hukuk bünyesine katılmıştır.  Aynı zamanda Çiğli Kadın Dayanışma Derneği’nin yönetim kurulu başkanıdır.

Nerede olursanız olun yanınızdayız.

Scroll to Top